2 książki, które warto przeczytać – zwłaszcza teraz

W ostatnim odcinku, jaki udało mi się nagrać, obiecywałam, że opowiem Ci o dwóch książkach, które osobiście uważam, że każdy powinien przeczytać. Dzisiaj wracam tu po kilkumiesięcznej przerwie i… ten zaplanowany odcinek jest jeszcze bardziej na czasie!

Dlatego temat na dziś to: 2 książki, które warto przeczytać.

Właśnie teraz, bardziej niż kiedykolwiek, świat wręcz wymaga od nas dokonywanie zmian w naszych życiach. Dziś dowiadujemy się, że to nie rzeczy są ważne. Dziś dowiadujemy się, że musimy dbać o samych siebie. A zmuszeni do izolacji od innych ludzi uczymy się, że sami dla siebie jesteśmy najpewniejszym towarzystwem, a więc najwyższy czas pokochać siebie.

Dlatego dzisiaj, jeszcze mocniej niż to planowałam zimą, zachęcam Cię do sięgnięcia po dwie książki, które naprawdę zmieniły moje życie.

Obsesja piękna autorstwa dr Renee Engeln oraz Rzeczozmęczenie James’a Wallman’a. Obie ważne, obie (przynajmniej dla mnie) rewolucyjne. Polecam bardzo!

A jeśli chcesz wiedzieć o czym są i dlaczego warto – zapraszam do wysłuchania tego odcinka.

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.