33 lekcje życiowe na 33 urodziny – część III

Dzisiaj z przytupem kończę moją listę 33 lekcji życiowych na 33 urodziny – punktami od 23 do 33 włącznie. Tak więc zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania ich!

33 lekcje życiowe na 33 urodziny – część III
 1. (23) Nie porównuj się do innych. Nigdy.
 2. (24) Jeśli więc żonglując pracą ryzykujesz utratę zdrowia, przyjaciół, rodziny, albo praca zmusza Cię do moralnych kompromisów.. to po prostu nie warto.
 3. (25) Podstawą wszelkich relacji ludzkich są: komunikacja i życzliwość.
 4. (26) Nawet największy kryzys i kłótnię potrafią rozładować trzy rzeczy – przyznanie się do swojej części winy, powiedzenie „przepraszam” i humor.
 5. (27) Nic nie jest na stałe. Zapamiętaj te trzy najważniejsze słowa i powtarzaj je sobie stale, żeby złapać perspektywę – „to też minie”.
 6. (28) Wszystko jest po coś.
 7. (29) Najpotężniejszym uczuciem jest wdzięczność.
 8. (30) Dobry rozwój to zrównoważony rozwój, obejmujący i ciało i duszę i umysł.
 9. (31) Każdą rzecz można powiedzieć na kilka sposobów – o człowieku świadczy to, jaki sposób wybiera.
 10. (32) Samorozwój jest mega ważny, ale nie tylko z niego składa się życie. A dla równowagi warto czasem porobić nic i oddać się swojej guilty pleasure, czymkolwiek ona nie jest.
 11. (33) Na końcu każdy zostaje sam.

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.