Autentyczność

Witam Cię po 2 tygodniach przerwy! Nie do końca zamierzonej… ale cóż. Ja to w ogóle twierdzę, że rok kalendarzowy zaczyna się 1 lutego, a styczeń to tak naprawdę miesiąc przejściowy, który przede wszystkim wszyscy musimy przetrwać! I z tą myślą, poświęcam go na porządkowanie zaległości, zakańczanie różnych zadań i właśnie przetrwanie… Niemniej bardzo chciałam już wrócić tutaj, do Ciebie, co właśnie czynię. Z gorącym postanowieniem, żeby Cię już na tak długo nie zostawiać. A temat na dziś to autentyczność. Mimo, że miałam nagrać odcinek o moich planach na rok 2020, to chyba jednak na to jest już stanowczo za późno… A temat autentyczności jest dla mnie bardzo ważny.

Więc bez zbędnego przeciągania – zapraszam Cię na krótką pogawędkę o tym czym autentyczność jest, dlaczego w dzisiejszych czasach jest turbo ważna i dlaczego jest tak trudna.

Zapraszam!

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.