Temat na dziś: ego czy intuicja, przyszedł do mnie już jakiś czas temu i był objawieniem. Choć właściwie nie jest to żaden nowy koncept. Wszyscy wiemy, że jest coś takiego jak ego (czyli to jak chcemy się widzieć, jak pokazujemy się innym, co lubimy myśleć o sobie). Tak samo jak wszyscy wiemy, że jest coś takiego jak intuicja (co podpowiada nam podświadomość, ten wewnętrzny głos, który do różnych rzeczy nas zachęca lub przestrzega nas przed nimi). Ale wydaje mi się, że rzadko zastanawiamy się, jak te dwa konstrukty walczą ze sobą, kiedy przychodzi do podejmowania przez nas decyzji… I na tym skupiam się w dzisiejszym odcinku. Na zachęceniu Cię do częstszego zadawania sobie pytania:

czy to ego czy intuicja?

Decyzja o przeprowadzce? Którą opcję podpowiada ego, a którą intuicja? Decyzja czy z kimś się związać? Zmiana pracy? Rozpoczęcie nowego kierunku studiów? Pójście na kurs czy warsztaty? Ego czy intuicja? 

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.