Cześć! Nie myślałam, że to się kiedyś wreszcie stanie, ale udało się. Mój podcast po długich miesiącach przymusowej przerwy, zalicza właśnie dziś swój nowy początek!

Co się zmieniło?

Zmieniła się nazwa – to przede wszystkim. I wreszcie czuję, że jest wystarczająco neutralna, wystarczająco pojemna i odpowiednio „poważna”. Zmieni się poza tym długość odcinków – moim nadrzędnym celem jest wyrabianie się w 15 minut… Znając moje gadulstwo, cóż… życz mi powodzenia! A jeśli wszystko będzie szło zgodnie z planem, zmieni się również częstotliwość publikowania odcinków – od teraz zapraszam codziennie od poniedziałku do piątku (w dni robocze, co podkreślam, bo w najbliższym tygodniu wystartuję we wtorek z racji poniedziałkowego święta).

Nie będzie też hasłowych podsumowań odcinka, tylko taki właśnie skrót tego, o czym mówię (w formie takiej, jaką czytasz właśnie teraz).

I ostatnia informacja – wszystkie te odcinki (no, większość), które były tu wcześniej, a teraz zniknęły, pojawią się raz jeszcze w odświeżonej i skróconej formie, więc nic w przyrodzie nie zginie, ale też proszę o zrozumienie, kiedy pojawi się tu coś, co już kiedyś było.

Chyba tyle na początek! Świetnie, że tu jesteś, mam nadzieję, że zmiany Ci się spodobają i do usłyszenia we wtorek!

Komentowanie, udostępnianie, polecanie znajomym, wspominanie o mnie przy kieliszku wina i „lajkowanie” fanpage’a na Facebooku jest szalenie mile widziane, więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać, podzielić się swoją historią, o coś zapytać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.