Odpowiedzialność część 2

Odpowiedzialność część 2.

W dzisiejszym odcinku opowiadam o odpowiedzialności za nasze plany i marzenia i ich realizację, a także o odpowiedzialności za codzienne małe decyzje. Czy tym co robisz wspierasz te swoje marzenia? A może czekasz aż ktoś Cię znajdzie, odkryje, pomoże Ci? Historie o talentach wyłowionych w centrum handlowym są piękne i przyjemnie się ich słucha, ale czy warto stawiać całe swoje życie na łut szczęścia?

Ja dzisiaj przychodzę do Ciebie po to, żeby Ci powiedzieć – nie warto!

I po to, żeby zachęcić Cię do walki o swoje marzenia. Moment, w którym ja sobie zdałam sprawę z tego, że to jak wygląda moje życie, zależy ode mnie samej, był dla mnie ciężki. Czułam się okropnie, czułam się przestraszona tą odpowiedzialnością i przytłoczona. Ale kiedy powoli zaczęłam brać sprawy w swoje ręce i mierzyć się z tym, ta odpowiedzialność przyniosła mi ogromną moc i poczucie sprawstwa. Najlepsze uczucie na świecie!

Tak więc zachęcam Cię do zastanowienia się nad tematem i z całego serca życzę Ci, byś też odkrył/a swojego wewnętrznego powera.

 

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.