Podsumowanie roku 2021 (i kilka planów na 2022)

Witam, witam w nowym roku! Temat na dziś to podsumowanie roku 2021 (i kilka planów na 2022). I nie wiem, czy Cię to w ogóle interesuje, bo jest to temat mocno mój prywatny. Ale że co roku takie podsumowanie tutaj sobie robię, to postanowiłam zrobić je i tym razem. Żeby tradycji stało się zadość i żeby była tu wyraźna granica między kolejnymi latami.

I teraz, zawsze swoje plany na nowy rok dzielę na kilka kategorii, jak PRACA, RELACJE, ZDROWIE, NAUKA, PROJEKTY POBOCZNE itp. I zwykle podsumowanie roku sobie robię właśnie tymi kategoriami.

Ale tym razem postanowiłam zrobić to szybciej, krócej i sprawniej. I podzieliłam to podsumowanie na tylko dwie kategorie – sukcesy i potknięcia. Czy tam plusy i minusy. I to o nich Ci dzisiaj opowiadam, dodając na koniec jeszcze kilka planów na kolejny rok. Zapraszam więc do wysłuchania tego odcinka! No i oczywiście, jak zwykle, do zrobienia własnego podsumowania roku i planu… Ale o tym nagrałam tu już tyle odcinków, że nie będę się powtarzać!

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.