Zrównoważona wymiana energii

Zrównoważona wymiana energii opiera się na przekonaniu, że wszystko wokół nas tą energią jest i ona cały czas jest w ruchu. A w naszym życiu głównie ten ruch sprowadza się do przypływania do nas i z nas wypływania. Czyli – mam na myśli stare, dobre dawanie i przyjmowanie. Oraz na przekonaniu, że najzdrowsza jest równowaga we wszystkim i przesada w żadną stronę nie jest dobra. Nie jest dobrze tylko brać, ale też nie jest dobrze tylko dawać… W dzisiejszym odcinku daj się więc zaprosić do małego rachunku sumienia, który pomoże Ci sprawdzić, czy faktycznie tę równowagę w wymianie energii masz.

Pamiętaj tylko proszę, że jeśli ta zrównoważona wymiana energii Ci nie wychodzi i masz problem z dawaniem i/lub braniem, to jest ogromna szansa, że to nie jest Twoja wina! Różne sytuacje nas kształtują… Ale zdecydowanie  jest to Twoja odpowiedzialność, by tę równowagę odzyskać i utrzymać. Myślę, że sztuką jest zachować miękki, elastyczny i płynny środek, kiedy świat robi wszystko, żeby Cię zabetonować. Ale jest to sztuka warta wysiłku…

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.