Zrównoważony rozwój

Jestem ogromną wyznawczynią szukania równowagi w każdej sferze życia. A zdaniem, które najczęściej powtarzam jest: „Przesada w żadną stronę nie jest zdrowa”. Dlatego dzisiejszy temat (zrównoważony rozwój) jest dla mnie tak ważny! 

A czym jest zrównoważony rozwój według mnie, na czym się opiera i dlaczego jest dla mnie ważny?

Kiedyś na blogu Edyty Zając przeczytałam kapitalne stwierdzenie. „Człowiek to CUD czyli Ciało, Umysł i Dusza”. Niesamowicie mnie ono urzekło. Zwłaszcza, że w tamtym momencie czułam się cały czas rozbita i nie wiedziałam dlaczego. W efekcie zauważyłam jak bardzo od dłuższego czasu skupiałam się na dbaniu o moje ciało i umysł, ale jak zupełnie zapomniałam o mojej duchowości. Postanowiłam coś zmienić i skupiłam się trochę bardziej na moim własnym systemie wierzeń. I poczułam się o niebo lepiej!

Dlatego teraz jestem gorącą wyznawczynią teorii „CUD-u”. I dlatego, w dzisiejszym odcinku, przede wszystkim chcę zachęcić Cię do wglądu w siebie. Przyjrzyj się temu, co masz w środku i oceń . Czy wszystkie Twoje sfery, umysłu, duszy i ciała są przez Ciebie równo zadbane? Czy może którąś z nich całkiem pomijasz? A może wręcz którejś z nich aktywnie szkodzisz?

Przemyśl to koniecznie!

Może się okazać, że znajdziesz obszary do uzdrowienia. A może z satysfakcją spostrzeżesz, że właśnie w tak rozumianej równowadze żyjesz cały czas… Tego Ci życzę!

Jestem przeszczęśliwa kiedy komentujesz, udostępniasz, polecasz znajomym lub wspominasz o mnie przy kieliszku wina. Więc wybierz (przynajmniej) jedno z powyższych i just do it! Będzie to dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. A jeżeli chcesz pogadać albo nawiązać jakąkolwiek twórczą współpracę – skocz do zakładki KONTAKT i napisz / znajdź mnie na Facebooku.